Haber

MUSKI, mobil atölyelerle tasarruf sağlıyor

MUĞLA (İGFA) – Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşletmesi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü mobil atölyeleri ile hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlıyor. İleri teknoloji ve donanımlı çalışanları ile hizmet veren MUSKİ Genel Müdürlüğü, envanterindeki araç, iş makinesi ve jeneratörlerin yerinde onarımlarını gerçekleştiriyor.

MUSKİ Genel Müdürlüğü, çalışma alanında periyodik bakım ve onarım işlemlerini 7/24, gece gündüz, Portatif Bakım Onarım Araçları ile gerçekleştirerek, hizmetlerin aksamamasını sağlıyor.

2022 yılında bakım onarım işlemlerinin yüzde 41’i sahada gerçekleştirildi.

Envanterinde 5 adet Portatif Bakım Onarım Aracı bulunan MUSKİ Genel Müdürlüğü, 2022 yılında gerçekleştirdiği bakım onarım sürecinin yaklaşık yüzde 41’ini iş sahasında gerçekleştirdi. Portatif Bakım Onarım sistemi ile arızalanan veya bakım periyoduna gelen araçlar, atölye transferlerine gerek kalmadan minimum sürede işyerinde gerçekleştirilir.

MUSKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, envanterlerinde bulunan Portatif Bakım ve Onarım Araçlarının kendileri tarafından tasarlandığından bahsedildi.

Açıklamada, MUSKİ ile ilgili arızası olan araçların, tasarlayıp hizmete sundukları araçlar sayesinde Muğla’nın neresinde olursa olsun tamir edilebileceğine değinildi. Vizyonumuz ışığında ihtiyacımız olan hız ve hareketliliği kazanmamıza zemin oluşturacak bu araçlarla vatandaşlarımıza daha layıkıyla hizmet vermeye devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu