Yaşam

Benetton Çocuk Şenliği 23 Nisan’da Yapıkredi Bomontiada’da Gerçekleştirildi

Ünlü influencer Berfu Yenenler, festivale renkli ve eğlenceli etkinliklerle katıldı.

Yapı Kredi bomontiada 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor “Benetton Çocuk Şenliğiile kutlandı. Yapı Kredi Dünyası, Şişli BelediyesiVe Benetton Birleşik Renkleri işbirliğiyle 12.00-18.00 saatleri arasında gerçekleştirilen şenlikte çocuklar 4. Kat ve Avlu’da renkli ve eğlenceli aktivitelerle karşılandı. Binlerce kişinin katıldığı etkinliğe ünlü influencer Berfu Yenenler de çocuklarıyla birlikte katılarak eğlenceli dakikalar geçirdi.

United Colors of Benetton 4. Katta Yapay Zeka ve Yeni Portreler, Hasır Aksesuar TasarımıVe İyi Şans TılsımıBunun gibi etkinlikler düzenleyerek çocuklar 23 Nisan’da şenlikte renkli ve keyifli anlar yaşadılar, Sürdürülebilirlik ÇalıştayıÇocuklara keyifli anlar yaşatırken, atık malzemelerin nasıl değerlendirilip dönüştürüleceğini de paylaştı.

4. Katta gün boyu süren Benetton Çocuk Festivali’nde kukla atölyesi, rastgele nesnelerden oyuncak üretimi, Hacivat Karagöz gölge oyunu, plastik kapaklı 100. yıl tasarımı, karton portre, yüz boyama standı, Fun For Jazz konseri ve sihir gösterisi ve Avlu. etkinlikler yer aldı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu